Přeskočit na obsah stránky

Menu

Kontakt


Reality OTROKOVICE

tř. Osvobození 1388
Otrokovice
765 02

+420 777 60 70 70

e-mail: info@realitysimova.czJsme členem Realitní komory České republiky

Inzerujeme na:

ZLÍN-REALITY.cz

Podmínky zpracování osobních údajů

V případě zájmu o bližší informace o nabízené nemovitosti na stránkách realitní kanceláře Radana Šímová, IČ: 680 82 347, se sídlem tř. Osvobození 1388, Otrokovice 765 02, provozované na doménách www.realitysimova.cz, www.realityotrokovic.cz a www.realitysimova.zlin-reality.cz, může návštěvník těchto stránek / zájemce o nemovitost vyplnit a odeslat poptávkový formulář "Kontaktujte makléře", umístěný u každého inzerátu. Poptávkový formulář obsahuje osobní údaje zájemce o nemovitost (jméno, příjmení, e-mail a telefon), které jsou po jeho odeslání zpracovány a uloženy ve vnitřním systému provozovatele www stránek za účelem evidence poptávek realitní kanceláře Radana Šímová a poskytnutí těchto údajů realitní kanceláři Radana Šímová za účelem zpětného kontaktování zájemce o nemovitost.

Zpracované osobní údaje zájemce o nemovitost jsou v systému provozovatele www stránek uchovány po dobu 5 let a chráněny před případným zneužitím heslem, antivirovým programem. Realitní kancelář Radana Šímová je povinna po vyzvání zájemcem o nemovitost, ke smazání jeho osobních údajů, bez prodlevy kontaktovat provozovatele www stránek, aby tyto osobní údaje rovněž bez prodlevy vymazal ze svého systému. Provozovatel www stránek tak bez prodlevy učiní. Realitní kancelář Radana Šímová se zavazuje osobní údaje zájemce o nemovitost použít pouze na dobu nezbytně nutnou za účelem kontaktování samotného zájemce o nemovitost. V případě, že se zájemce o nemovitost stane klientem realitní kanceláře Radana Šímová, bude dále s jeho osobními údaji nakládáno dle smluvních podmínek realitní kanceláře.

Realitní kancelář nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Data zájemce nejsou automatickým způsobem analyzována. Zájemce má právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domnívá, že zpracování není v pořádku. Také může podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, korektně a v souladu se zákonem.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) zákon č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační spolčenosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Vyhledávání

Nejnovější inzeráty

12.07.2019 - Pronájem, Komerční prostory - Sklady, Otrokovice

Nabízíme do nájmu prostor s výměrou 40m2 v ... více ...

05.09.2018 - Prodej, Pozemky - Pole, Martinice

nabízíme k prodeji dva pozemky v katastru obce ... více ...

20.02.2020 - Pronájem, Byty - 2+kk, Zlín

Nabízíme do nájmu loftový byt 2+kk, spodní část ... více ...

09.03.2020 - Pronájem, Komerční prostory - Ubytování, Sazovice

nabízíme k dlouhodobému pronájmu zařízené pokoje v menší ... více ...

14.11.2019 - Prodej, Komerční prostory - Obchodní prostory, Otrokovice

Nabízíme do nájmu prostor s výměrou s výměrou ... více ...

25.11.2019 - Dražby, Pozemky - Bydlení, Bělov

V klidné okrajové části obce nabízíme k prodeji ... více ...